Özel Gürlife Hastanesi Sağlık Hizmetleri İndirim SözleşmesiGENEL HÜKÜMLER

1.  ESMMMO üyesi ve bakmakla yükümlü oldukları 1.Derece aile fertleri için ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ, muayene fark ücreti ile ayakta gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil ve tetkiklerde, yatarak gerçekleştirilen ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine yıl boyunca %20 indirim uygulanacaktır.

2.  Bu indirimler Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinden açılan dosyalar üzerinden geçerli olup, SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİ dışı özellikli işlemler hariçtir. SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİ dışı özellikli hizmetlerde (Güzellik Merkezi, GETAT Ünitesi, Ozon Terapi, EECP cihazı, Saç Ekimi v.s) hastanemizin cari paket fiyatları uygulanacaktır.

3.  ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ check-up paketlerinde ESMMMO üyeleri, ve bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece aile fertleri tarafından kullanılması durumunda, cari check-up fiyatları geçerli olacaktır.

4.  ESMMMO personeli, üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları 1. Derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba) için, ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ'nde, Covid-19 PCR ve antikor testlerinde oluşan fark ücretlerinde aşağıdaki ücret tarifesi uygulanacaktır.

COVID-19 PCR TESTİ, REALTIME
150,00 TL
COVID-19 ANTİKOR TESTİ IgM, MICROELISA
90,00 TL
COVID-19 ANTİKOR TESTİ IgG, MICROELISA
90,00 TL


5.  ESMMMO üyesi ve bakmakla yükümlü oldukları 1.Derece aile fertlerinin, ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ'ndeki indirimli ücretlerden yararlanabilmesi için ESMMMO üyelik kartı ibraz edilmesi ya da ESMMMO tarafından hastanemize bir isim listesi ibraz edilmesi gerekmektedir.

6.  ESMMMO üyesi ve bakmakla yükümlü oldukları 1.Derece aile fertlerine, randevularında öncelik sağlanacak ve rehberlik hizmeti verilecektir.

7.  İndirim oranları ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ'nin cari fiyatları üzerinden olup, Özel ÖZEL GÜRLİFE HOSPITAL HASTANESİ'nin zaman zaman uygulayacağı kampanyalı fiyatlar üzerinden bu indirim oranları geçersizdir. ESMMMO üyeleri kendisine avantajlı gelen (kurum anlaşması veya kampanya ücreti) indirimlerden istediğini tercih edebilir.


  • Sosyal Medyada Paylaş