Özel Anadolu Hastanesi Sağlık Hizmetleri 2024 Yılı İndirim Sözleşmesi İmzalanmıştır


Odamız ile Özel Anadolu Hastanesi arasında imzalanan sözleşmeye istinaden üyelerimiz ve üyelerimizin bakmakla yükümlü oldukları 1.Derece aile fertleri için tedaviler esnasında; eş ve çocuklar için Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde tüm tahlil, tetkik, muayene fark ücreti ile yatarak gerçekleştirilen ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde %15 indirim uygulanacaktır.(ilaç, sarf malzemesi, dış doktor, doğum, sezaryen, anjiyo, onkoloji, katarakt ameliyatı, özellikli malzeme, otelcilik hizmetleri, özel sigorta katılım paylan, kuruma (SGK) fatura edilmeyen işlemler hariçtir.)

GENEL HÜKÜMLER

1.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) ‘dan, Sosyal Güvenlik Kuruntunun belirlemiş olduğu ve alınmasını zorunlu kıldığı devlete ait katılım payı muayenelerde yasal zorunluluk gereği talep edilecektir.

3.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) , Hastane Hizmetlerinde tek indirimden faydalanabilir. İndirimler birleştirilemez, hizmetler için birden fazla indirim hakkı kullanılamaz.

4.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmeti alabilmeleri için çalışan kimlik kartı yada kurum sevk kağıdı hazırlayacaktır. Hastalar söz konusu kimlik kartı ya da kurum sevk kağıdı ile müracaat etmeleri halinde indirimli sağlık hizmeti alabilecekler.

5.   Sözleşme 01.01.2024 tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçerlidir.

  • Sosyal Medyada Paylaş