KOBİ'LERE, GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI SEMİNERİ


Bugün oda binamızda TOSYÖV, KOSGEB, Kredi Garanti Fonu A.Ş, Eskişehir Sanayi Odası ve Odamız işbirliğiyle ve DenizBank, Makine İhracatçılar Birliği,  LOGO Yazılım ve KOBİ Efor Dergisi Çözüm Ortaklığında “KOBİ'LERE, GİRİŞİMCİLERE SAĞLANAN DESTEKLER VE FİNANS OLANAKLARI” konulu seminer düzenlenmiştir.

Oda Başkanımız Neşet ERTOY, TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih KULEYİN, KGF A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şeyda YAVUZ, DenizBank KOBİ Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat KULAKSIZ, KOSGEB Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet AKDAĞ,  Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin KESİKBAŞ ve Eskişehir Milletvekili Jale Nur SÜLLÜ tarafından açılış konuşmaları yapılmıştır.

Ayrıca seminerimize Eskişehir Milletvekili Harun KARACAN’ın yanı sıra Oda Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağlamışlardır.

Bilgilendirmeleri için Moderatörümüz, TOSYÖV Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Eski Meclis Başkan Vekili Osman DEVECİ’ye, panelistlerimiz  Gelir ve İş Geliştirme Yöneticisi e-Logo Abdullah CEYLAN,a DenizBank Başkent - 2 Bölge Müdürü Ahmet KURTOĞLU’na, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı -Teşvik Uygulama Genel Müdürlüğü - Sanayi ve Teknoloji Uzmanı  Ayşe ERGİN’e, TİM Strateji, İnovasyon ve Girişimcilik Şube Müdürü Dr.Kübra ULUTAŞ’a, T.C. Ticaret Bakanlığı - İhracat Genel Müdürlüğü -Devlet Yardımları Eski Daire Başkanı Dr. M. Cevdet BAYKAL’a, TÜBİTAK TEYDEB- (Makine İmalat Teknolojileri Grubu Bil.Prog.Uzmanı) Taner BAHADIR’a, KOSGEB Eskişehir Müdürü Tarık YILMAZ’a, KGF A.Ş. Eskişehir Şube Müdürü Yeliz GÖZE ACAR’a ayrıca tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

  • Sosyal Medyada Paylaş