Başkanımız


Değerli Meslektaşlarım,

Öncelikle 28-29 Mayıs 2022 tarihinde yapılan 24. Olağan Genel Kurulumuza katılım sağlayarak yapmış olduğunuz tüm katkılar için teşekkür ederim.

Ülkemizin ve mesleğimizin geleceği adına sizlerden aldığımız destek ile 3 yıllık bir faaliyet dönemi için yola çıktık. Yola çıkarken söylediğimiz gibi birlikte olmanın gücüyle “Biz”olacağız, “Bir” olacağız.

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın menfaati ortak paydamızdır. Bu payda için birlik ve beraberlik içerisinde ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, kişisel sorunları bir tarafa bırakıp elimizden gelen tüm gayreti göstererek tecrübemiz, destekleriniz,azmimiz ve geleceğe umutla bakan inancımızla mesleğimizin onur ve saygınlığını yükselteceğimiz başarılı bir dönem geçirmek adına tüm kurullarımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız.

Küresel ve teknolojik gelişmeler her sektörde olduğu gibi bizim mesleğimizi de değişim ve dönüşüm sürecine zorlamaktadır. Meslek mensuplarımızı bu sürece en iyi şekilde hazırlamak, gerekli eğitim ve bilgilendirmeleri yapmak başlıca görevimizdir. Siz meslektaşlarımızdan beklentimiz ofis ekipmanlarınızı güncel teknolojiye uyum sağlayacak hale getirmeniz, bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmanız,düzenleyeceğimiz eğitim, seminer, sosyal ve kültürel etkinliklere katılım sağlayarak destek olmanızdır.

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın çok fazla sorunu var. Bu sorunların çözümünde başarıya ulaşmamızda ki en büyük anahtar şüphesiz siz meslektaşlarımızın bize sunacağı  katkılar olacaktır. Yapacağınız değerli katkılar için şimdiden sizlere teşekkür ederim.      

Saygı ve sevgilerimle;

Ersin KARAKOÇ

Oda Başkanı


 

          


  • Sosyal Medyada Paylaş