Açık Rıza Beyanı


ESKİŞEHİR SMMMO olarak kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanun'a uygun olarak iletişim, bilgilendirme ve tanıtım amaçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında işliyoruz • Kişisel verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu, kişisel verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda detaylı bilgi için "İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimize" ve "Gizlilik Politikamıza" göz atabilirsiniz. Kişisel verilerinizi işlenmesi için AÇIK RIZA' nızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz •


AÇIK RIZA BEYANI

Aydınlatma Metni'ni okudum ve anladım. Gönder Butonunu tıklayarak kişisel verilerin işlemeniz için Açık Rızamı vermiş sayılacağımı biliyorum.

A.Yurtiçinde:

Kişisel verilerimin/verilerinin ve sağlık verileri de dahil olmak üzere özel nitelikli verilerimin/verilerinin Veri Sorumlusu sıfatıyla Oda tarafından işlenmesi ve paylaşılması için  Açık rızamı veriyorum.

B.Yurtdışında:

Ayrıca, özel nitelikli kategorideki sağlık verileri de dahil olmak üzere verilerimin/verilerinin Oda tarafından yurt dışında yerleşik vb. platform/uygulamalara aktarılabilmesi için  Açık rızamı veriyorum.

  • Sosyal Medyada Paylaş