Tesmer Sorular

Eğitim birimlerinde sadece kurslar ve diğer eğitimler düzenlenmektedir .Başka herhangi bir hizmet verilmemektedir. Bilgi almak, kurs başvuru yapmak , kitap ve CD almak ve bütün işlemler için Oda merkezimize başvuru yapılması gerekmektedir.

Kitap satışı işlemi sadece Oda merkezimizden yapılmaktadır.

Web sayfamızda bütün eğitim birimlerimizin adresleri bulunmaktadır.

1- Ücretsiz Eğitim Seminerleri (Oda üyeleri ve Stajı devam eden aktif stajyerler katılabilir )

2- SMMM Staj Başlatma Sınavları Hazırlık Kursu (Lisans mezunu olup Mali müşavirlik staj başlatma sınavına girecekler katılabilir.)

3- SMMM Yeterlilik Sınavları Hazırlık Kursu (SMMM Yeterlilik sınavına girecek stajyerler, stajı bitmiş olanlar sınavcılar, SM olup SMMM sınavına girecekler katılabilirler.)

4- İşletme Ağırlıklı İngilizce Dil Kursları (Üyelerimiz ve Stajı başlamış aktif stajyerler katılabilir.)

5- Ücretsiz Bilgisayar Eğitimleri (Oda üyeleri ve stajı devam eden aktif stajyerler katılabilir.)

6- YMM Sınavları Hazırlık Kursları (YMM Sınavına girebilecek durumda ve sınava giriyor durumda olan oda üyeleri katılabilir.)

Her eğitim seminerinde ders notu verilmemektedir. Ders notu verilecek ise eğer eğitimin yapıldığı gün katılımcılara dağıtılmaktadır.

Ders notları sadece kursiyerlere verilmekte olup ücretli satışı yapılmamaktadır. Kursiyer sayısına göre sınırlı sayıda bastırılmakta ücretsiz olarak ta verilmemektedir.

Seminer notları katılımcı sayısına göre hazırlanmaktadır ve seminer günü katılımcılara dağıtılmaktadır.

Eğitmenin uygun görmesi durumunda seminer sunumları web sayfamızda eğitim menüsüne eklenmektedir. Seminer sunumlarına ulaşmak için tıklayınız. 

SMMM Yeterlilik ve Staj Sınavı hazırlık kurslarında birçok konuda hazırlanmış ders notlarını içeren kitaplar verilmektedir. Ders notları kurslar başladığında kursiyerlere, kurs birimlerinden verilmektedir.

Kursun tamamına kayıt yaptırıp devam süresine göre 4 veya 5 aya kadar staj süresinden saydırımak mümkündür.

Evet. Kursun tamamına kayıt yaptırıp devam süresine göre 3 veya 4 aya kadar staj süresinden saydırımak mümkündür.