Özel Anadolu Hastanesi Sağlık Hizmetleri İndirim Sözleşmesi


Odamız ile Özel Anadolu Hastanesi arasında imzalanan sözleşmeye istinaden üyelerimiz ve üyelerimizin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) için, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde, muayene fark ücreti ile ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır.

GENEL HÜKÜMLER

1.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) için, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde, muayene fark ücreti ile ayakta ve yatarak gerçekleştirilen tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde %20 indirim uygulanacaktır. ( ilaç, sarf malzemesi, dış doktor, onkoloji, doğum, sezaryen, katarakt ameliyatı, özellikli malzeme, cilt bakım güzellik ünitesi, otelcilik hizmetleri ve özel sigorta katılım payları, kuruma (SGK) fatura edilmeyen işlemler, hariçtir.)

2.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) ‘dan, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun belirlemiş olduğu ve alınmasını zorunlu kıldığı devlete ait katılım payı muayenelerde yasal zorunluluk gereği talep edilecektir.

3.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) , Hastane Hizmetlerinde tek indirimden faydalanabilir. İndirimler birleştirilemez, hizmetler için birden fazla indirim hakkı kullanılamaz.

4.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmeti alabilmeleri için çalışan kimlik kartı yada kurum sevk kağıdı hazırlayacaktır. Hastalar söz konusu kimlik kartı ya da kurum sevk kağıdı ile müracaat etmeleri halinde indirimli sağlık hizmeti alabilecekler.

5.   Sözleşmenin sonlandığı tarihte ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) ‘nın ,devam eden tedavileri tamamlanacaktır.

6.    ESMMMO üyeleri ve üyelerinin bakmakla yükümlü oldukları l.derece yakınları (Eş ve çocuklar) için, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nde, Covid 19 antikor (ELİSA ile Antikor Taraması IgG -IgM Kanda ) hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde aşağıdaki ücret tarifesi uygulanacaktır.

ELİSA ile Antikor Taraması IgG (Kanda) = 100 TL

ELİSA ile Antikor Taraması IgM (Kanda) = 100 TL

PCR =  170 TL  • Sosyal Medyada Paylaş